#1 NUSRET


#1 NUSRET

SALTBAE

Dünya markası Nusret ya da tanınan ismiyle Saltbae de lezzetli yemeklere eşlik eden görsel sunum showlarıyla da sektörde fark yaratanların başında yer alıyor.  

Nusr-Et şubelerini dillerden düşürmeyen, dünyaca ünlü simalar da dahil olmak üzere etseverlerin akın etmesine sebep olan ve onu böylesine popüler hale getiren şey, etin lezzetinden çok daha fazlası. Restoranın menüsünde et, steak, dana bonfile ve kuzu olmak üzere servis edilen her et kategorisi için ayrı bir liste ve her bir listenin altında Nusret'in imza niteliğindeki etleri var. Lokum, Ceviz ve Kafes bizim en aşina olduklarımız arasında. Tabii ki bir steakhouse'a yakışır şekilde başlangıçlar da dahil olmak üzere menüdeki neredeyse her yemekte et bulunuyor.

The world brand Nusret, or as it is known as Saltbae, is one of those that make a difference in the sector with its visual presentation shows accompanying delicious meals.

What makes Nusr-Et branches notorious, what causes meat lovers, including world-famous figures, to flock to it and makes it so popular, is much more than the taste of meat. There is a separate list for each meat category served in the menu of the restaurant, including meat, steak, beef tenderloin and lamb, and under each list there is Nusret's signature meats. Turkish Delight, Walnut and Cage are among the ones we are most familiar with. Of course, as befits a steakhouse, almost every dish on the menu, including the starters, features meat.
 

 

Nusr-Et an itibariyle Etiler, Nişantaşı, Bebek, Bodrum, Marmaris ve Ankara olmak üzere Türkiye toplamında 6 şubesiyle hizmet verirken yurt dışında ise Riyadh, London, Beverly Hills, Dallas, Dubai, Las Vegas da misafirlerine eşsiz sunum ve lezzetlerle hizmet vermektedir.

Nusr-Et currently serves with 6 branches in Turkey, namely Etiler, Nişantaşı, Bebek, Bodrum, Marmaris and Ankara, while abroad, it serves its guests with unique presentations and flavors in Riyadh, London, Beverly Hills, Dallas, Dubai and Las Vegas.